امروزه با توجه به گسترش دسترسی به اينترنت و همچنين گستردگی اطلاعات در همه زمينه ها در شبكه جهانی‌ اينترتت داشتن وب سايت برای شركت ها و موسسات و حتی اشخاص يك ضرورت می باشد. شايد مشتريان 24 ساعته به شما دسترسی نداشته باشند، اما در هر زمان و مکانی می توانند به وب سايت شما مراجعه کنند. نماينده ای از شما که 24 ساعته قابل دسترس است.

آریا سافت با بیش از 7 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی انواع سایت و با پشتوانه همکاری مستمر با دانشگاههای معتبر کشور همچون دانشگاه صنعتی شریف و شهید بهشتی می تواند همراهی امین و مطمئن در راستای تحقق اهداف تجاری و اقتصادی شما در بستر اینترنت باشد. برخی از ویژگی های آریا سافت در طراحی و بهینه سازی سایت: استفاده از تکنیک های روز، پشتیبانی 24 ساعته و به معنای واقعی کلمه، امنیت و سرعت لودینگ بالا، طراحی قالب با گرافیک بالا، طراحی سایت قدم به قدم بر اساس در خواست های مشتری، استفاده از هاست مطمئن و با کیفیت، سئوی قوی، آموزش به مشتریان جهت مدیریت سایت و ....

معمولا مشتریان ما چه کسانی هستند؟ مشتریان ما معمولا از برگزار کنندگان همایش، دانشگاهها، شرکتهای سرمایه گذاری، صندوق های سرمایه گذاری، مراکز کارآفرینی، مراکز علمی و تحقیقاتی، هتلها، آژانسهای مسافرتی و ... می باشند.

تماس با ما

آدرس: جردن - بالاتر از پمپ بنزین ظفر - بلوار آرش - پلاک 36

map

دسترسی سریع