امروزه و در عصر حاضر داشتن یک سایت کارآمد و شکیل جز نیازهای اولیه و ضروی هر شرکت و کسب و کاری می باشد. در واقع سایت هر شرکت ویترینی از آن شرکت است که در جلوی چشم بازدیدکنندگان سایت که می توانند تبدیل به مشتری خدمات یا محصولات آن شرکت می باشد.

به جرات می توان گفت کاربران و مشتریان بالقوه هر کسب و کاری که در اینترنت به دنبال شرکت مورد نظر خود می گردند اولین پیش زمینه ای که در دهنشان متبادر می گردد با مشاهده وب سایت شرکت شما و خدمات و نمونه کارهایی که ارائه می دهید شکل می گیرد. یک سایت شکیل و در عین حال کاربر پسند به دور از پیچیدگی های غیر ضروری که باعث می شود بازدیدکننده سایت شما به راحتی و به دور هر گونه مشکلی به بخش های مختلف سایت و خدمات شما نظیر رزومه شرکت ، خدمات و یا محصولات شرکت ، نمونه کارها ، اطلاعات تماس ، گالری تصاویر و یا ویدئوها دسترسی داشته باشد می تواند بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آورد.

طراحی سایت

یک وب سایت مطلوب برای شرکت و خدمات شما باید امکاناتی نظیر: طراحی زیبا و کاربر پسند - سادگی و به دور از پیچیدگی های خاص - سرعت لودینگ مناسب - سئوی قوی و داشتن جایگاه مناسب در نتایج جستجوی موتورهای جستجو - بخش بندی مناسب و دسترسی راحت بازدیدکننده به اطلاعات شرکت - هماهنگی کامل  با انواع دیوایس ها نظیر گوشی موبایل و تبلت - قابلیت توسعه وب سایت در آینده و ... اشاره نمود.

مزایای سایت حرفه ای برای کسب و کار شما:

  • مشتریان شما می توانند در هر زمان و مکان به خدمات و اطلاعات شما دسترسی داشته باشند، در واقع شعبه ای 24 ساعته از شرکت شماست. 
  • یک وب سایت حرفه ای می تواند علاوه بر اطلاع رسانی جنبه بازاریابی و افزایش درآمد و فروش برای شما داشته باشد.
  • با یک سایت حرفه ای می توانید هزینه های گزاف سایر روش های تبلیغاتی نظیر تلویزیون، روزنامه، بیلبورد، مجله و غیره را کاهش دهید.
  • وب سایت شما می تواند پلی بین شما و مشتریان بالقوه باشد.
  • یک وب سایت حرفه ای می تواند سهولت ارجاع مشتریان جدید را برای شما فراهم کند.
  • داشتن یک وب سایت حرفه ای و زیبا می تواند اعتبار و شهرت شرکت و خدمات شما را در نگاه اول نزد مشتری افزایش دهد.

طراحی سایت حرفه ای و قرار گرفتن در نتایج بالای موتورهای جستجو می تواند بهترین و موثرترین روش تبلیغاتی و بازاریابی نوین برای محصولات و یا خدمات اراده شده توسط مشتریان در بستر اینترنت که به جرات می توان گفت جای سایر روشهای تبلیغاتی سنتی نظیر تبلیغات چاپی و یا چند رسانه ای را گرفته است، باشد.

آریا سافت با بیش از 8 سال سابقه در زمینه طراحی انواع وب سایت شرکتی - طراحی سایت همایشطراحی سایت آژانس مسافرتیطراحی فروشگاه اینترنتی و ... می تواند تکیه گاهی مناسب جهت رسیدن شرکت و کسب و کار شما به نتایج دلخواه خود باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تماس با ما

آدرس: جردن - بالاتر از پمپ بنزین ظفر - بلوار آرش - پلاک 36

map

دسترسی سریع